e - R E K L A M
  • Konak/İzmir, Türkiye
  • çalışma saatleri :09:00-18:00
  • 0232 484 6848

Soru-Cevap

Instagram Reklamları Nedir?

Instagram reklamları, Facebook reklamları ile benzer bir çalışma imkanı taşıyan, reklamverenlere marka bilinirliği artırma ve yüksek geri dönüş oranı sağlama konusunda fayda sağlayan bir internet reklam mecrasıdır.

Diğer Soru ve Cevaplar

Instagram Reklamları Ürünüm/Hizmetim için Yararlı Olur Mu?

Instagram reklamlarını kullanarak ürün veya hizmetinizi geniş hedeflemeler aracılığıyla doğru hedef kitleye ulaştırabilir, web sitenize çekebilir, mobil uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir, ürün veya hizmetinizi sizinle gerçekten ilgilenen insanları satın almaya ve kullanmaya teşvik edebilirsiniz.

Diğer Soru ve Cevaplar

Instagram Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Instagram reklamları için, öncelikle bir bütçe satın alırsınız. Reklamlarınız, ilgili hedef kitle tarafından görüntülenip tıklandıkça, rekabete göre belirlenen ziyaretçi maliyeti bütçenizden düşer. Aynı kullanıcı 24 saat içinde reklamlarınızı ne kadar tıklarsa tıklasın bu kullanıcı için sadece 1 kere ödeme yaparsınız. Reklamlarınız bütçeniz bitinceye kadar yayında kalır.

Diğer Soru ve Cevaplar

Instagram Reklamları Nerede Oluşturulur?

Instagram reklamları tıpkı Facebook reklamları gibi Power Editor veya Business Manager kullanarak oluşturulur.

Diğer Soru ve Cevaplar

Instagram Reklamları Nerede Görünür?

Instagram reklamları, kullanıcıların mobil Instagram akışlarında, takip ettikleri diğer Instagram kullanıcıları tarafından paylaşılan görseller ve videolarla birlikte, Sponsorlu ibaresi kullanılarak gösterilir.

Diğer Soru ve Cevaplar

Instagram'da Nasıl Reklam Oluşturabilirim?

Ürününüz veya hizmetiniz için Instagram reklamları vermeyi düşündüğünüz noktada bize ulaşın. Alanında uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Diğer Soru ve Cevaplar