e - R E K L A M
  • Konak/İzmir, Türkiye
  • çalışma saatleri :09:00-18:00
  • 0232 484 6848

Hakkımızda

KİMİZ BİZ!

2012 yılında kurulan e-Revizyon; marka ve kurumlar için özel web projeleri geliştiren, tüm internet çalışmalarını bütünleşik olarak tasarlayan deneyimli, dinamik, yaratıcı ve Türkiye'nin önde gelen arama motoru reklamcılığı ajanslarından birisidir.
e-Revizyon adından da anlaşılacağı üzere, gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile tüm web projelerinin tekrar gözden geçirilmesini, yenilenmesini hatta yeniden üretilmesini amaçlayıp müşterilerine en etkin ve en hızlı geri dönüşleri sağlamayı ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile sektöründe en iyilerin arasına taşımayı ve markalaşmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.
Bu sebepten aşağıda sizi birlikte çalışmaya ikna edebilecek bazı özelliklerimizi paylaşıyoruz.
 TEKNOLOJİYİ SİZİN İÇİN TAKİP EDİYORUZ...

Web tasarım konusunda sizin için son teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sorunlarınız için en düşük maliyet ve en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz.

GOOGLE ADWORDS İŞ ORTAĞI ŞİRKET & PROFESYONEL EKİP...

Google reklamlarınız için konusunda uzman ve çok geniş bir ekip ile çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak için her aşamada size destek verir, iş yükünüzü azaltır.

365/7/24 TEKNİK DESTEK...

Teknik destek elemanlarımız sizlere çözüm üretmek için hazır beklemektedirler. Acil iletişim kurmanız gerektiğinde sitemizde yayınladığımız telefon numaralarımızdan mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilirsiniz.